Referencie

480407_1918734_b

Keď sme v roku 2008 kupovali byt, zoznámili sme sa s realitnou maklérkou Martinou Arpášovou, ktorá zastupovala pôvodnú majiteľku bytu. Od začiatku na nás urobila dobrý dojem svojou komunikatívnosťou, znalosťou problematiky v ktorej pracovala, dochvíľnosťou a skromným vystupovaním. Zbytočne nezaťažovala administratívou a behaním po úradoch ani jednu zmluvnú stranu a čo sa dalo, vybavila sama. Už na prvý dojem pôsobila čestne, čo sa nám opakovane potvrdzovalo aj pri ďalšej spolupráci. V ďalších rokoch sme pani Arpášovú viackrát oslovili na spoluprácu pri kúpe nehnuteľností, či prenájmoch a v kontakte sme dodnes.

Lackovičovci, Bratislava

katarina

Cez Reality Individual, s.r.o. sme riešili predaj nášho bytu v Bratislave. Slečna Arpášová bola profesionálna a mala veľmi ľudský prístup. Vždy sme sa vedeli bez problémov dohodnúť na termínoch obhliadok, zabezpečila právne spísanie zmlúv s podmienkami vyhovujúcimi obom stranám, aj nám ako predávajúcim aj kupujúcim, o všetkom nás podrobne informovala, vybavila podania do katastra, zabezpečila plynulý priebeh predaja od prvého až do posledného kroku. Mali sme v nej istotu a preto by sme jej realitné služby všetkým len odporučili.

Katarina D. , Bratislava

Realitnú maklérku slečnu Arpášovú mi odporučila moja kolegyňa, ktorej tiež sprostredkovala predaj nehnuteľnosti. Už na prvom stretnutí sme spolu s dcérou pochopili, že máme do činenia s človekom na vysokej profesionálnej úrovni ale zároveň s nesmierne citlivým prístupom, ktorý mi predaj rodinného domu práve vďaka tomuto prístupu uľahčil. Nesmierne oceňujem aj celkové právne  zabezpečenie prípravy a spísania zmlúv, plynulý priebeh celého predaja až po vklad do katastra nehnuteľností. Po celý čas predaja sme mali pocit individuálneho prístupu tak ako sa v názve realitnej kancelárie uvádza a môžem skonštatovať, že sme mali šťastie pri výbere realitného makléra a iste p. Arpášovú a jej služby budem odporúčať v okruhu svojich priateľov a známych.

Jana K. , Bratislava